Życzenia na Dzień Babci i Dziadka 

1.

Babcie bywają różne, lecz każda pamięta, że jednakowo zawsze kochają wnuczęta. To samo je cieszy, to samo raduje: nasz pocałunek, uśmiech i słowo... Dziękuję!

2.

Życzę Tobie, Babciu miła, byś zawsze w życiu szczęśliwa była. Życzę Ci, Babuniu, życia najdłuższego, pociechy, szczęścia i zdrowia dobrego!

3.

Zimowe słonko wesoło patrzy I ciepły uśmiech posyła babci, I ja też babciu, mam dziś dla Ciebie Uśmiech jak słonko jasne na niebie. 

4.

Babcia jest jak dobra wróżka, co otwiera bajkom drzwi, Bo gdy kładzie nas do łóżka potem mamy piękne sny. Babcia wszystko robi dla nas, z jej pomocy każdy rad. Babcia strasznie jest kochana, więc niech żyje nam sto lat! 

5.

Czas, jak koło szybko krąży, Rok za rokiem szybko mija, Z życzeniami wnuczek dąży, Niech nam tylko szczęście sprzyja. 

6.

Babciu, babciu coś Ci dam, jedno serce tylko mam. A w tym sercu same róże, żyj sto lat, a nawet dłużej!!!! 

7.

Babciu nasza ukochana, nie bądź nigdy zatroskana, niechaj wdzięcznych wnucząt koło, zawsze widzi Cię wesołą! Niechaj w zdrowiu długie lata dni Twe płyną w pomyślności, niech Twe chwile radość splata pośród wnucząt swych miłości! 

8.

Pędzą wnuki ulicami z ogromnymi laurkami. Te laurki pełne kwiatków są dla wszystkich babć i dziadków. A dziadkowie wraz z babciami już czekają przed domami. Przez lornetki patrzą w dal wystrojeni jak na bal 

9.

Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Babci, byś nigdy nie zgubiła swych kapci, byś zawsze dobre ciasto robiła i zawsze uśmiech na twarzy nosiła! 

10.

Kochana Babciu w dniu twojego święta, życzę byś była zawszę uśmiechnięta i Ty drogi Dziadku miej uśmiech na twarzy, niech Ci się spełni wszystko o czym marzysz 

11.

Moja babunia najlepsza w świecie,wszystkim wam powiem, bo wy nie wiecie. Ja babcię kocham, ściskam za szyję, niech będzie zdrowa i sto lat żyje! 

12.

Kochany Dziadku, przyjmij te życzenia i wiedz że me serce nigdy się nie zmienia, a więc w Twe Święto, w dniu pełnym radości życzę zdrowia, szczęścia, pogodnej starości.